25+ digital natives & 2 lovely dogs
Waar we in onze projecten altijd gaan voor high performance en maximaal resultaat, doen we dit natuurlijk ook graag binnen onze eigen organisatie. Ons lidmaatschap binnen het Dutch Digital Agencies netwerk is hierin enorm waardevol. Niet alleen om kennis en ervaringen te delen, maar ook nieuwe ontwikkelingen en innovaties te omarmen. Denk aan zaken als digitale toegankelijkheid, inclusiviteit, digitale duurzaamheid en toepassingen van AI. Hier plukken zowel onze opdrachtgevers als wijzelf de vruchten van.
Uit het jaarlijkse kengetallenonderzoek van Dutch Digital Agencies over 2023 is gebleken dat we een high performance agency zijn. Hiermee behoren we tot de Nederlandse top en daar zijn we natuurlijk enorm trots op! Dit jaar hebben 149 DDA-leden deelgenomen aan het onderzoek van Ipsos. Het onderzoek kijkt naar thema’s zoals EBITDA, trends, teams, salaristrends, verloop en verzuim. Op bijna al deze thema’s valt Every Day in de categorie high performer. Daarmee zien we bevestiging van de stappen die we als organisatie de afgelopen jaren hebben gemaakt. Van een regionale speler naar het landelijke podium, van toetreding binnen de DDA naar een high performer. Op naar een nog mooiere toekomst!
Groeien in professionaliteit en kwaliteit kan alleen vanuit een stabiele basis een sterk team en organisatie. Dit onderzoek helpt ons om te weten waar we staan en het is dan lekker om te weten dat we op de goede weg zijn als high performers. Echter zijn wij ook realistisch genoeg om te weten dat we nog genoeg terrein kunnen winnen. Het hele team gaat voor groei, elke dag weer. In kwaliteit, in kennis en in performance voor onze opdrachtgevers. Om samen het hen mooie resultaten te halen en hopelijk nog vele jaren een Nederlandse high performer te kunnen zijn.
Meer weten over het kengetallenonderzoek?
You want to grow with us? Please inspire us with your dreams and ambitions! Work with us Every Day. You won’t regret it.
Culture - Wendy Cao
Every Day wordt partner Justdiggit
Marketing - Fiorique Werger
Every Day – Everywhere
Culture - Davy in 't Veen
High Performance Agency 2023 binnen DDA
Marketing - Melvin Giebels
Mogelijkheden & valkuilen van OpenAI en ChatGPT voor Online marketing
Awards - Sander Dircken
We zijn FD Gazellen!
Culture - Fiorique Werger
Summer Vibes met Every Day ☀️